Байден захворів …

tZE inform
2 min readJul 22, 2022

Отже вакцинований і ревакцинований президент США Байден захворів на COVID-19. Нічого особливо сенсаційного в цьому немає. Байден, мабуть останній з високопосадовців США, які хворіли на COVID-19.

Але … характерні деталі.

Особистий лікар президента США не став рекомендувати президенту чергову вакцинацію проти чергової мутації, а просто призначив противірусний препарат Paxlovid*, який у січні 2022 року Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) рекомендувало до використання як препарат від коронавірусу COVID-19

*Paxlovid препарат виробництва американської фармацевтичної компанії Pfizer, перші пероральні противірусні ліки, рекомендовані в США і ЄС для лікування COVID-19. Він містить дві активні речовини, PF-07321332 і ритонавір, у двох різних таблетках. PF-07321332 працює за рахунок зниження здатності SARS-CoV-2 (вірусу, що викликає COVID-19) розмножуватися в організмі, тоді як ритонавір продовжує дію PF-07321332, дозволяючи йому довше залишатися в організмі на рівнях, які впливають на розмноження .

США активно створює запаси цього препарату для застосування в США і включають його в програми охорони здоров’я.

Споріднена інформація

“Все, що ми знали про профілактичну медицину і вакцинацію — абсолютний непотріб. Тільки у δ-штамму вірусу вже 30 (!) мутаційних форм, в о-штамму (станом на 01.12.2021 р.) вже шість і невідомо, що буде з цим далі. Жодна вакцинація не встигає за цим і не гарантує повторення вражень. Ніхто реально не знає, які ще рекомбінаційні форми чекають на людство. Керівники уряду повинні це зрозуміти і перейти від набивання грошей виробників вакцин до спільного скоординованого пошуку неспецифічних противірусних препаратів, здатних гарантовано знищити будь-які мутаційні та рекомбінантні форми вірусу.”

За налаштуваннями походження COVID-19

Але для особливо “розумних” фармацевтичні компанії готові продовжувати гру під назвою “Вакцинуйся і захворій”

Африка прагне зробити 1,5 мільярда доз вакцини до 2040 року, щоб задовольнити 60 відсотків своїх потреб, порівняно з менш ніж 1 відсотком, який вона задовольняє сьогодні. За оцінками Африканських центрів з контролю та профілактики захворювань, 20-річний план коштуватиме 30 мільярдів доларів.

Для розуміння.

Ми зовсім не заперечуємо необхідності вакцинації взагалі. Ми заперечуємо ефективність вакцинації проти рекомбінантного, високомутагенного, штучно cтвореного вірусу

--

--