Ганна Маляр в Телеграмі …

tZE inform
1 min readAug 18, 2022

Ганна Маляр в Телеграмі (інф.Цензор.НЕТ) попередила українців про небезпеку того, що в в інформаційному просторі Росії та України знову розповсюджується наратив про конфлікт між “ між вищими органами військово-політичного керівництва, а саме протистояння Генерального штабу Збройних сил України з Офісом Президента та Міністерством оборони “

Повідомляємо заступнику міністра оборони України, що вона не має ні найменшого уявлення про організаційно- політичний устрій країни, заступником міністра оборони якої якийсь дурень її призначив.

Згідно структури державного управління України ГШ ЗС України є головним органом військового планування і управління ЗС України і не має ніяких політичних функцій. Офіс президента України — допоміжний консультативний орган для забезпечення поточної діяльності президента України, працівники якого не мають статусу державних службовців і не виконують ніяких загальнодержавних чи політичних функцій.

Крім того, враховуючи що ФСБ РФ може читати повідомлення будь-якого користувача “Телеграмма” ще до того як вони відправлені і чітко знає місцезнаходження його власника, ми сподіваємось, що ви не носите свій смартфон на серйозні наради.

Тому, добра порада, видаляйте зі свого смартфона “Телеграмм”, почитайте трохи про політично-організаційний устрій України і займіться поточною роботою. Наприклад забезпеченням ВСУ водою і хлібом на передових позиціях.

Література для ознайомлення заступнику міністра оборони

Конституція України

ПОЛОЖЕННЯ про Генеральний штаб Збройних Сил України

Про Офіс Президента України

--

--