За лаштунками походження COVID-19

tZE inform
15 min readJun 23, 2022

--

Ця стаття була готова до публікації майже рік тому. На жаль, по зрозумілим причинам, опублікована не була. Не важливо, чи актуальна вона зараз, чи ні. Важливо лише одне — ми все пам’ятаємо …

Ми приносимо щирі вибачення групі наших колег, що працювали над статтею, справжній об’єм якої складає майже 40 сторінок тексту. Те що ми подали, лише каркас інформації, повний об’єм якої ми не можемо викласти в вільний доступ з міркувань безпеки наших джерел.

Головне питання при вивченні будь-якого явища — це питання його походження і причини його виникнення. COVID-19 що це ? “Чорный лебідь” (попередження) від природи, чи справа рук людських ? Все, що написане нижче — відповідь на це питання.

Широке дослідження інфекційних зоонозів кажанів Південно-Східного Китаю і прилеглих до нього азійських територій, зв’язок цього зі збудником локального спалаху “атипової пневмонії” 2002–2004 років , зовсім не було випадковістю, або виключно тематикою академічного наукового дослідження. Питання вивчення вірусів групи MERS\Bat-SARS, природна мутація яких призвела до спалаху т.з. “атипової пневмонії” в 2002–2004 роках, походження і збудник якої на момент епідемії, був невідомий широкому колу науковців і спеціалістів, давно знаходились у сфері інтересів китайських військових і вузького кола вчених, які в загальному знали його природу і походження.Все це було цілеспрямованим, системним дослідженням на протязі більш ніж п’ятнадцяти років, що мало на меті досягнення абсолютно конкретних цілей. В даному випадку мова йшла про створення зразка біологічної зброї нового типу — створення збудників хвороби вибіркової дії, з обов’язковою наявністю набутого, локального імунітету до нього у населення південно-східної частини Азії. Спалах “атипової пневмонії” 2002–2004 років лише активував подальші дослідження цієї групи вірусів, продемонструвавши можливості міжвидового переносу збудника і можливі масштаби епідеміологічного враження. Подальші дослідження мали на меті отримання наукових даних відносно ще трьох важливих питань — біологічного механізму переносу, наявність вибіркової дії по етнічним категоріям та наявність\сталість вибіркового імунітету.

З 2006 року до цього були залучені найбільші наукові центри Китаю і усі доступні на той момент для Китаю можливості та спеціалісти з США та інших країн.

Починаючи з 2006 року лише офіційно існувало як мінімум п’ять національних програм КНР по даному питанню.

2005CB523004 National Basic Research program of China Interspecies transmission mechanism of zoonotic viruses 01/01/2006–12/31/2010

2009ZX10004–109 Key project of infectious diseases Rapid and high throughput diagnostic methods for emerging infectious viral pathogens 01/01/2009–12/31/2010

30970137 National Natural Science Foundation of China Metagenomic analysis of bat intestinal viruses 01/01/2010–12/31/2012

2011CB504700 National Basic Research program of China Mechanism of interspecies transmission of zoonotic viruses 01/ 01 /2011–12/31 /2015

81290341 National Natural Science Foundation of China Genetic diversity, identification and pathogenesis of bat viruses 01/01/2013–12/31 /2017

Всі ці програми та не офіційні дослідження, залучення до них організацій і певного кола осіб, іноземних спеціалістів і наукових центрів координувалося однією людиною — доктором Shi Zheng Li (генерал-лейтенант (中將) медичної служби ЗС КНР). Офіційно, з 2004 року, він лише обіймав посаду редактора видання “Virologica Sinica”, приймаючи участь в дослідженнях в якості “private investigator, РІ”

З китайської сторони в реалізації цього проекту приймали участь як офіційні медичні центри, так і військові центри досліджень1, частина з яких офіційно декларувалась як цивільні, а частина взагалі приховулась. Після 2019 року всі відкриті публікації по даним програмам були припинені. Повний обсяг і результати цих досліджень невідомі і по сьогодні.

Участь у цих дослідженнях американської організації EcoHealth Alliance, INC відверто носило характер використання її як структури прикриття та можливості доступу до більш широких біотехнологіних можливостей американських університетів і дослідницьких центрів.

Особливо важливим це стало після інциденту з дослідженнями, що проводив в University of North Carolina (USA) в статусі “private investigator “, доктор Zheng Li Shi і які закінчились в 2014 році скандалом і його поверненням до Китаю.

Розуміли чи ні керівники EcoHealth Alliance в чому вони приймають участь — це питання дискусійне. Очевидно для них важливішим був фінансовий бік справи. Бюджет їх участі тільки за 2018 рік склав $3,586,760.00. При при цьому по графі “Total Salary, Wages and Fringe Benefits” — $1,118,565.00.

Спроби китайської сторони через посередництво директора Duke-NUS Medical School (Сингапур) Linfa Wang залучити до технологічної та дослідницької співпраці австралійську біотехнологічну компанію CSL успіху не мали.

По причинам нам невідомим, не зважаючи на широке коло зв’язків у Франції серед членів групи ( Shi Zheng Li, Zhang Shu-Yi, Ge Xing Yi), співпраця з французською стороною була директивно заборонена.

Зафіксовані нами учасники проекту з китайської сторони.

Wuhan Institute of Virology (WIV, 中国科学院武汉病毒研)究所 )

офіційно існуючий академічний заклад

DUNS 15290274740000

430071 CHINA, Hubei, Wuhan, Street: Xiao Hong Shan, №44

Пов’язані особи

Shi Zheng Li ( ZhengLi Shi), Ge Xingyi ( Ge Xing Yi ), Zhou Peng Hu Zhang Han Li Wen Lyan (Li Wenlyan )

Задіяні структри — 14 (з 2015 р. — 15) наукових груп переданих в підпорядкування ВЦД 号魂1477

Відомі групи :

Bio-control — керівник Li Wen Lyan (помер в лютому 2020 р. Нинішній керівник невідомий.

Analytical Biochemistry and Biotechnology — керівник (з 2012 р.) Ge Xing Yi, головний “конструктор” вірусів.

Molecular Virology керівник (з 2016 р.) Zhu Guanjin

Viral Diseases Нинішній керівник невідомий.

Virus Resource and Bioinformation (2015 р.) керівник (з 2015 р.) Hu Han Zhang

Animal Center Нинішній керівник невідомий.

Engineering and Technology Нинішній керівник невідомий.

Станом на 01.01.2019 року загальна кількість співробітників в усіх групах складала 2956 працівників.

Військовий центр досліджень 号魂1477 діє під прикриттям Wuhan Institute of VirologyСтворений в 2004 році після реорганізації 1-ого Військово-медичного університету. Головні напрямки діяльності — генетика, біотехнологія, вірусологія, мікробіологія.

Місцезнаходження CHINA, Hubei, Wuhan, відокремлена закрита зона на території Wuhan Institute of Virology

Пов’язані особи Shi Zheng Li (кит. 石正麗) керівник, генерал-лейтенант (中將) медичної служби ЗС КНР )

East China Normal University офіційно існуючий академічний заклад

China Shanghai 3663 Zhongshan Beilu ZIP/ Postal Code: 200062 DUNS : 4209454950000 Пов’язані особи Zhang Shu-Yi (Zhang Shuyi )

Guangdong Entomological Institute офіційно існуючий академічний заклад

1200026 CHINA IPutuo District shanghai 3663 Zhongshanbei Rd

Пов’язані особи Zhu Guanjin (спеціаліст з біохімії та молекулярної біології, з 2016 — керівник групи Molecular Virology)

Військовий центр досліджень 号魂 1156

діє під прикриттям East China Normal University

Використовує організаційні назви: Yunnan Provincial Institute of Endemic Diseases Control & Prevention CHINА, Yunnan, Dali 33 Wenhua Road ZIP/ Postal Code: 650201 Inrtitutes for Advanced Interdisciplinary Research, ECNU

Головні напрямки діяльності — збір, оцінка і систематизація інформації про перспективні дослідження в сфері медицини. В своїй діяльності за межами Китаю активно співпрацює з Overseas Chinese business networks (OCBN).

Пов’язані особи Zhang Shu-Yi (Zhang Shuyi)

Військовий центр досліджень 号魂1022

Використовує організаційні назви: Institute of Pathogenic Microbiology Guangdong Center for Disease Control and Prevention

China, Guangdong, Guangzhou ZIP/ Postal Code: 5103000

Пов’язані особи Ke Changwen (Ke, ChangWen, Ke, Chang Wen), керівник, військове звання не встановлено.

Головні напрямки діяльності до кінця не встановлені. Відомо, що центр збирає і систематизує дані про клінічні дослідження медичних препаратів і вакцин в Китаї та за його межами. 2

Військовий центр досліджень 号魂1244 (Синьцзян-Уйгурский автономний район, Урумчи. Місцезнаходження — відокремлена закрита зона на території штабу Синьцзянського військового району Західного військового округу ЗС КНР. Головні напрямки діяльності: експериментальні медичні дослідження, вивчення ефективності дії лікарських препаратів і вакцин.

Пов’язані особи Miao Lin Chen 3 (керівник, полковник медичної службы ЗС КНР , дівоче прізвище матері- [Дроздова (rus.)].

В цій структурі є один характерний нюанс, що стосуться ВЦД 号魂1244 .

Як керівник і кординатор проекту Shi Zheng Li безумовно знав про специфіку діяльності цього центру і його роботу. Тому при створенні структури він відокремив цю ланку від загальної структури, повністю перепідпорядкувавши її іншому ВЦД, поставивши керувати цим відкликаного з наукової роботи в японському інституті National Institute of Infectious Diseases доктора медицини Ke, ChangWen, призначивши його директором Institute of Pathogenic Microbiology Guangdong Center for Disease Control and Prevention (ВЦД 号魂1022).

Справа в тому, що ВЦД 号魂1244 (СУАР, Урумчі) не має цивільного аналогу своєї діяльності. Центр займається проведенням медичних експериментів на людях, в тому числі і без їхньої згоди.

З 2016 року як структура прикриття Institute of Pathogen Biology (IPB)

офіційно існуючий академічний заклад DUNS : 5281563570000 CHINA Dongcheng District, Beijing, Dong Dan San Tiao, №9 Пов’язані особи Guo Li Xing Ren Lili ,

Після повернення з США дослідницька група Zheng Li Shi продовжила дослідження вже на технологічній базі Wuhan Institute of Virology і військового центру досліджень 号魂1477. На цей момент группа фактично досягла всих поставлених перед ними цілей за винятком однієї — набутий, локальний імунітет етнічних груп населення південно-східної частини Азії не захищав їх від діїї цього вірусу.

В 2015 році особистим розпорядженням Shi Zheng Li , на базі Wuhan Institute of Virology, була створена нова наукова група Virus Resource and Bioinformation, для повторного скринінгу збудників зоонозу . Її очолив його колишній асистент Hu Han Zhang (в зовнішніх документах — Hu Ben, Нan Z.). Про новий напрям роботи і принципи відбору збудників зоонозів, із не китайських спеціалістів, точно знав голова EcoHealth Alliance Peter Daszak

Саме по рекомендаціям цієї групи головним напрямом досліджень з 2016 року, стала робота з новим вірусним об’єктом Hu-CoV OC43 strain ATCC\VR-759, який з їх точки зору міг забезпечити етнотипічну селективність дії майбутньої вірусної конструкції.

З 2016 року до проекту було підключено ще одну структуру прикритття — пекінський Institute of Pathogen Biology (IPB, Chinese Academy of Medical Sciences) Керівник дослідної групи — професор Guo Li Xing, відомий своїми родинними зв’язками в вищому керівництві КПК і високим рівнем академічного непотизму (11 родичів в структурах інституту). Структура була використана для цілеспрямованої дезинформації французського головного управління зовнішньої безпеки Франції (DGSE) щодо китайських військових біологічних досліджень. Доповіь DGSE яка була надана в 2020 році керівництву Франції з цього питання , базувалась саме на інформації зі структур Guo Li Xing.

Існувала ще одна сторона, яка активно цікавилась даною тематикою і була набагато більш інформована про проведення і перспективи цих досліджень в Китаї. Ця сторона — РФ

Первинним джерелом інформації по цьому питанню для Росії був співробітник EcoHealth Alliance Aleksei Chmura (USA, New York, NY 10001 460 W 34th St., 17th Floor ), який з 2012 року працював на групу [Кирилла Дмитриева (rus.)]6 створену під прикриттям Російського фонду прямих інвестицій.

По характеру своїх обов’язків Chmura мав обмежений доступ до внутрішньої мережі спілкування співробітників University of North Carolina, де на той момент проводив свої досліди Zheng Li Shi. Цього виявилось достатньо, щоб спеціалісти російської хакерської групи 107-о окремого центру спеціальної служби (структура ГРУ, в/ч 61886, м. Москва, РФ, псевдоніми: “Sandworm”, “SW-45”, “MW-45”) змогли розширити межі цього доступу і отримати досить великий об’єм внутрішньої технічної інформації — замовлення на використання спеціалізованої наукової апаратури і обладнання, перелік реактивів і біологічних субстанцій, використаних по конкретним тематикам, розклад проведення технологічних процесів і тому подібне.

Особливий нюанс полягає в тому, що виявлення службою безпеки університету в 2014 році факту не санкціонованого доступу сталося після анонімного повідомлення про комп’ютерний вилом. Саме це спровокувало внутрішнє розслідування в результаті якого були виявлені певні порушення правил і протоколів наукових досліджень зі сторони Zheng Li Shi, що і спричинило заборону цих досліджень і від’їзд його до Китаю.

По своїм посадовим обов’язкам [Кирилл Дмитриев (rus.)] офіційно не має ніякого відношення до державних керівних структур Россійської федерації. В той же час це людина дуже наближена до президента РФ [Владимира Путина (rus.)] і є для нього джерелом альтернативної інформації, щодо питань зовнішньої і внутрішньої політики. [Кирилл Дмитриев (rus.)] не передає нікому своєї інформації крім [Владимира Путина (rus.)] і виконує лише його прямі накази. Отримати інформацію [Кирилла Дмитриева (rus.)] для подальшого реагування органи державної влади РФ могли лише з дозволу і з керівними вказівками особисто самого [Владимира Путина (rus.)] .

Пряме задіяння структур міністерства оборони вказує, що вказівки по реалізації цієї інформації від [Владимира Путина (rus.)] отримав міністр оборони РФ [Сёрен Шойгу (rus.)]

За собою [Владимир Путин (rus.)] зберіг контроль за головною організацією в даній програмі — ФБУН4 “Державний науковий центр вірусології та біотехнології “Вектор” (РФ, Новосибірська область). Безпосереднім куратором роботи “Вектора” , по рекомендації [Кирилла Дмитриева (rus.)] , був призначений співробітник 6-о центру військово-технічної інформації 7 (в\ч 54726) [Печуров С.Л. (rus.)].

Зібрані спеціалістами 107-о ОЦСС матеріали були передані в ФБУН “Державний науковий центр вірусології та біотехнології “Вектор” (РФ, Новосибірська область, Кольцово), де їх аналізом займалась наукова група під керівництвом [Максютова Рината Амировича (rus.)].

До роботи також були залучені:

1. “Державний науково-дослідний випробувальний інститут війскової медицини міністерства оборони РФ С-Петербург, Лісопаркова, 4

2. Військова частина №34435 (“Науково-дослідний інститут-2”, РФ Москва вул. ак. Варги, 2 ).

3. Дві групи спеціалістів федеральної державної бюджетної установи

“27-й науковий центр МО РФ” (105005 РФ Москва Бригадирський провулок, 13) — группа по створенню систем стійкого зберігання біологічних субстанцій (керівник [Шломов В.И. (rus.)] ) і група по створенню систем мікроаерозольного розпилення (керівник нам невідомий, на стадії експериментального застосування приймали участь представники в\ч 21222 ЗС РФ )

До роботи також залучались спеціалісти з комп’ютерних технологій і питань штучного інтелекту Московського державного університету.

Загальну координацію забезпечував голова війсково-наукового комітету Головного військово-медичного управління міністерства оборони РФ [Вертий Б.Д. (rus.)], член наукової ради при Раді безпеки РФ.

Ще одним джерелом інформації для російських спецслужб по даному питанню було не ідентифіковане нами джерело інформації ( можливо громадянин Великобританії) серед спеціалістів National Institute of Infectious Diseases, Japan. Джерело було близьке до кола осіб, що спілкувались з доктором медицини Ke ChangWen, і мало доступ до інформації до жовтня 2018 року. Після жовтня 2018 року джерело припинило передачу інформації.

Групі [Максютова Р.А. (rus.)] вдалося встановити хід біотехнологічних маніпуляцій над вірусом, що проводив Zheng Li Shi і зрозуміти відкритий ним під час його роботи в University of North Carolina, головний принциповий механізм підвищення патогенності і здатності до мутацій Sars-подібних коронавірусів — разщеплення на сегменті S1/S2 структури вірусу під дією людського фурину.

Російська дослідницька группа практично не вела побічних досліджень, а фактично клонувала дослідження Zheng Li Shi в принципових технологічних питаннях, в тому числі і у виборі основного об’єкту біотехнологічної реконструкції — вірусів групи MERS-СoV. У січні 2019 року президенту РФ, як голові Ради безпеки РФ, було передано прогностичний висновок 6-о центру військово-технічної інформації 7 (в\54726), щодо можливих наслідків застосування зі сторони КНР біологічної зброї на основі відомих результатів китайських військових програм.

В 13–42 (по місц. часу) 16.09.2019 г. на другому поверсі приміщення №3 лабораторного комплексу в бактеріологічній лабораторії ФБУН ДНЦВБ5 “Вектор” (РФ, Новосибірська область, Кольцово) стався вибух, що призвів до пошкодження і розгерметизації лабораторних культуральних резервуарів.

Слідом за цим виникла пожежа, яка дуже швидко охопила все приміщення. До ліквідації пожежі та евакуації співробітників були залучені транспорт і засоби з Новосибірську.

Висновки комісії, що два тижні разслідувала інцидент були засекречені. Відомо лише те, що під час пожежі було зафіксовано перестрілку, порушення периметру охорони об’єкту і було поранено одного з охоронців.

На початку жовтня 2019 року в Новосибірській області фіксуються перші випадки “атипової пневмонії” за протіканням і характером схожої з випадками подібної епідемії 2002–2004 років, яка поступово розповсюджуються на всю південно-західну частину Сибіру.

На початку листопада 2019 року в Ухань (КНР) прибувають представники ФБУН ДНЦВБ “Вектор” і підрозділ 135-о окремого батальону радіаційного, хімічного та біологічного захисту (Хабаровськ, РФ) для проведення тижневих ситуаційних навчань по попередженню біологічних загроз.

У другій половині листопада 2019 року фіксується спалах захворюванності серед осіб, якимось чином пов’язаних з роботою одного з найбільших продовольчих ринків Уханю. При тому одночасно захворіло біля 200 осіб. Зважаючи на спалах “атипової пневмонії” в РФ, санітарна служба КНР запідозрила повторення подібного в Ухані і оголосила про карантинні обмеження локального характеру. Але ситуація стрімко загострювалась. За тиждень хворих стало біля 4 тисяч і протікання захворювання і смертність різко відрізнялись від випадку з “атиповою пневмонією”.

На початку грудня 20019 року групою біологічного контролю під керівництвом Li Wen Lyan було проведено масштабне обстеження лабораторних комплексів ВЦД 号魂1477 на предмет витоку біологічних збудників, яке не виявило жодних варіантів витоку. Також були проведені масові забори біологічних зразків у працівників Уханьського продовольчого ринку. На їх основі група Ge Xing Yi (Analytical Biochemistry and Biotechnology) становила, що що збудник захворювання зовсім інший, ніж у випадку з “атиповою пневмонією”.

Китайська сторона дуже швидко зрозуміла, що збудником цього інфекційного спалаху є їх власний біотехнологінній варіант вірусу, над яким Zheng Li Shi працював в США. Так само стало зрозуміло, що джерелом зараження не міг стати ні ВЦД 号魂1477 , ні Wuhan Institute of Virology, які на той момент не працювали з цим варіантом вірусу.

Єдиним джерелом епідемії могло стати лише штучне і зумисне розповсюдження збудника в зоні найбільшого скупчення людей,а єдиною країною, що мала таку можливість була Росія.

Зрозумівши це, Китай запроваджує повний комплекс заходів , що відповідають параметрам дій в ситуації проведення ліквідації наслідків атаки біологічною зброю массового знищення. Одночасно з цим, на виробничих потужностях Insitute of Biotechnology, Academy of Military Medical Sciences of China було налагоджено виробництво вакцини з інактивованої вірусної культури.

На протязі одного місяця під жорсткий карантин з обмеженням навіть внутрішнього пересування, закривають територію на якій проживає більше ніж 60 млн. населення. Карантин оголошуються в 19 містах-мільйонниках. До реалізації цих заходів залучають біля 350 тисяч військовослужбовців. Заходи супроводжувались спаленням тіл загиблих і їх майна. Про спалення величезної кількості органічних відходів на територіях охоплених карантином ми повідомляли 10.02.2020* ; 23.02.2020; 07.‎04.‎2021;26.‎04.‎2021.

*”10.02.2020 … Висновок — рівень специфічного забруднення вказує, що за останні 6 днів в даному районі (полігон в н\п Huangpi, біля Уханю) було спалено від 1200 до 1800 т біологічних відходів “

Загальна чисельність померлих в первинній зоні карантинного режиму, при загальній чисельності населення 63.665 млн. чоловік, за період з грудня 2019 по квітень 2020 р. склала 483 690 чоловік. Скільки їх померло безпосередньо від COVID-19 визначити неможливо.

При цьому Китай продовжував вводити в оману світову спільноту, приховуючи відому йому інформацію і масштаби епідемії.

5 лютого 2020 р. в ізоляційному боксі 12а, клінічного інфекційного госпіталю м. Ухань помер “доктор Ли” — Li Wen Lyan, людина, яка першою сказала світу, що прийшла нова епідемія.

На початку січня 2020 року, під приводом організаційної реорганізації (приєднання структурного підрозділу — ФБУН Єкатернбургський науково-дослідний інститут вірусних інфекцій) з території ФБУН ДНЦВБ “Вектор” були частково вивезені і частково знищені, лабораторні записи і архіви за 2015–2019 роки.

Навесні 2020 года директор Російського фонду прямих інвестицій Кирил Дмітрієв отримує одну з вищих нагород РФ — орден Пошани.

З червня 2020 р. спеціалісти військового центру досліджень 号魂1244 розпочали серію експериментів по застосуванню для лікування COVID-19 препаратів противірусної дії, в тому числі і тих, що використовуються для лікування СНІД. Результати нам невідомі.

В липні 2020 року Національний інститут здоров’я США (NIH) припинив співробітництво з EcoHealth Alliance, а DARPA (Defence Advanced Research Project Agency) заборонив виділення грантів до надання повної інформації по роботам з расщепления фурином людини на сегменті S1 / S2 Sars-подібных коронавірусів.

Нинішній стан китайської програми по цьому питанню — тимчасове припинення співпраці ВЦЦ з офіційними науковими структурами. Організаційна структура і фінансування збережені, досліження продовжуються.

Щодо загальної картини, на третій рік епідемії склалась парадоксальна ситуація — більшість урядових структур не розуміють, або роблять вигляд, що не розуміють ситуації, підтримуючи твердження, що це всього лише чергова епідемія, що трохи зусиль, ще одне коло вакцинації і вона буде переможена. Користуючись об’ємом наявних даних ми можемо впевнено стверджувати — це неправда.

Людство вражено біотехнологічним вірусом штучного походження в якому розблокована можливість генетичних мутацій вірусу з непередбачуваним результатом.

Все, що ми знали про превентивну медицину і вакцинацію — абсолютний непотріб. Тільки у δ-штамму вірусу вже 30 (!) мутаційних форм, у о-штамму (станом на 01.12.2021 р.) вже шість і невідомо що буде з цим далі. Жодна вакцинація не встигає за цим і не гарантує повторення враження. Ніхто реально не знає які ще рекомбінаційні форми чекають на людство.

Керівники урядів повинні це зрозуміти і перейти від набивання грошима виробників вакцин до спільного скоординованого пошуку неспецифічних противірусних препаратів здатних гарантовано знищити будь-які мутаційні і рекомбінантні форми вірусу.

Головне, що треба зрозуміти всім — це не епідемія, це війна.

Війна в якій світ не розуміє, що будь-яка наукова чи технологічна співпраця з Китаєм буде використана ним виключно для посилення його військових можливостей.

Війна, в якій світ не розуміє, що цю війну давно почала Росія проти всього людства.

Війна, яка є логічним продовженням епохи вседозволеності і безкарності цієї країни.

Поки світ цього не зрозуміє — світ в небезпеці.

Примітки

1 Військові центри досліджень — організаційні структури підпорядковані постійному військовому комітету Політбюро ЦК КПК. Створені практично при всіх цивільних дослідних і наукових установах з метою виявлення можливостей військового використання наукової тематики цих установ.

Наприклад — у складі інституту ботаніки Китайської академії наук (Institute of Botany, Chinese Academy of Sciences, 中国科学院 植物 研究所) існує ВЦД 号魂605, який вивчає можливості застосування проти сільськогосподарських угідь вірогідного противника рослин, які в процесі своєї життєдіяльності знищують інші рослини.

Працівники таких центрів повністю інтегровані в тематику досліджень, але працюють по власному плану, знаходяться в окремих виділених зонах і мають власну систему управління. Нумерація центрів — режим випадкового вибору вільних номерів, що унеможливлює їх хронологічне відстеження. .Точною ідентифікаційною ознакою ВДЦ є прізвище керівника \ номер центру. Зі зміною керівника змінюється і номер центру. Загальна кількість таких центрів нам невідома. Найбільший відомий нам номер 22731.

2. Є дані про роботу спеціалістів цього ВЦД на території України (м.Рівне, 2021 р.) та Бразилії (2020 р.)

3.Був поранений в грудні 2020 р. в результаті вибуху замінованого автомобіля. З того часу інформації про нього немає. Дані про зміну номеру центра відсутні

4. ФБУН — федеральна бюджетна установа науки

5. Державний науковий центр вірусології та біотехнології

6. Ми не раз згадували діяльність Дмітрієва в своїй інформації

Хроника 04.01.2021 08.‎02.‎2021 12.‎02.‎2021 10.‎06.‎2021 17.‎06.‎2021 ‎02.‎07.‎2021 12.‎05.‎2021

Путин идет на В (ы)…

https://2019timeze.medium.com/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D1%8B-a4523e0f2aa3

2020–06–19 Путин пошел Дмитриевым.

https://timeze2019.blogspot.com/2020/06/blog-post_19.html

7 Центр займається дослідженнями військового потенціалу іноземних держав.

--

--