Короткий аналіз засідання засідання Політбюро ЦК КПК

tZE inform
1 min readSep 26, 2022

1. Економічна ситуація.

Критичні моменти, що згадувались — перші сигнали про початок стагнації економіки Китаю, завеликий державний борг (називалась цифра 260% ВВП), неефективне втручання в діяльність приватних компаній (називались Anbang Insurance Group, HNA Group, Tencent, Alibaba і арешт Sun Dawu (Chinese: 孙大午) і неефективне керування державою його сільськогосподарським холдингом)

2. Епідемія COVID19.

Епідемія COVID19 названа одним з виступаючих

“… економічною диверсію проти Китаю, яку ми прогавили і пробачили” (我們沒有看到對中國的經濟損失並將原諒)

Особисто Сі нагадали що коли хвороба вперше поширилася в місті Ухань у грудні 2019 року, Сі приховав інформацію про це від громадськості, намагаючись зберегти імідж процвітаючого Китаю. Також згадувалось, що коли Лі Кецян запропонував активувати протокол реагування на надзвичайні ситуації на початку січня 2020 року, Сі відмовився його схвалити, побоюючись зіпсувати поточне святкування китайського Нового року.

Два виступаючих прямо пов’язували катастрофічні наслідки посухи в Китаї запізнілою реакцію державних структур і бюрократизацією управління сільським господарством.

3. Тайвань.

Ми показали, що ми хочемо , але не можемо “… 我們展示我們想要的,但我們做不到”

4. США.

Сі нагадали слова Дэн Сяопина (кит. 鄧小平) “Не конфліктуйте с США “. Втрати від нинішніх проблем з США оцінюються в 5% ВВП.

З цього всього можна зробити один висновок в разі збереження Сі Цзіньпінєм повного контролю за державними органами Китаю, а це найбільш вірогідний варіант, розвиток Китаю остаточно перейде на форми одноосібного управління і повного державного регулювання, що призведе до падіння ефективності і конкурентноздатності Китаю.

--

--