Коротко, про ЗАЕС

tZE inform
2 min readApr 26, 2024

Весь світ має тиснути на РФ, щоб повернути ЗАЕС під контроль України, — Зеленський

Ту саму ЗАЕС, яка потрапила в руки окупантів виключно з вини Зеленського і його … команди ?

23.‎06.‎2023 Хроніка

4 березня 2022 року, в ході російського вторгнення в Україну, Запорізькій АЕС була захоплені російськими військами під час боїв за Енергодар. Цей день безумовно ввійде в історію світу, як перший випадок захоплення діючого ядерного об’єкту однієї країни іншою. Головна причина практично безперешкодного потрапляння ЗС РФ на територію півдня України через Чонгарський вузол оборони ми освітлювали і повторюватись не будемо.

ТУТ

Коротка цитата “…Буквально перше ж, що зробив обраний на хвилі інфантильного пацифізму “уставших от войны” глядачів “Кварталу”, президент Зеленський це ДЕМОНТАЖ Чонгарської зони оборони …”

Винний президент України Зеленський

Винний Кабінет міністрів України.

Між початком агресії і фактичним захопленням ядерного об’єкту часовий відрізок складає більше тижня.

Що повинна робити в такому стані влада України ?

1. Президент України і РНБО повинні прийняти рішення щодо ситуації.

2. Спеціалізований орган Кабінету міністрів, який відповідає за безпеку і ядерні матеріали, * Державна інспекція ядерного регулювання України, повинна провести процедуру блокування роботи АЕС, заблокувати технологічний доступ до систем АЕС, ввести в дію спеціалізований код безпеки, що унеможливлює відновлення роботи без процедури МАГАТЕ.

*ПОСТАНОВА від 20 серпня 2014 р. № 363Київ Про затвердження Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України

3. Кабінет Міністрів прийняти рішення про евакуацію персоналу з території станції персоналу і документації.

4. Президент України офіційно доводить до міжнародної спільноти заяву про втрату контролю за ядерним об’єктом і знімає з країни відповідальність за можливі наслідки.

Результат — противник отримує недsючий об’єкт, доступ до радіоактивних матеріалів заблоковано. Розблокування потребує колосальних інженерних зусиль і наявності спеціалізованої техніки.

Що з цього було зроблено ? Нічого.

Об’єкт здано в функціонуючому вигляді, технологічно дієвому, з можливістю довести в будь-який момент до стану техногенної аварії.

Винний президент України Зеленський

Винний Кабінет мінsстрів України.

Винний Державна інспекція ядерного регулювання України

Хроніка

https://timeze2019.blogspot.com/p/01052021-31082021.html

--

--