ЛИТВИНЕНКО Олександр Валерійович (Хроніка)

tZE inform
2 min readMar 26, 2024

серія “це кадри твої, Україно…”

ЛИТВИНЕНКО Олександр Валерійович

серія “це кадри твої, Україно…”

‎26.‎03.‎2024

Указом №187/2024 президент звільнив Олександра Литвиненка з посади голови Служби зовнішньої розвідки та призначив його на посаду секретаря РНБО.

08.‎03.‎2024

Голова Служби зовнішньої розвідки генерал-майор (в запасі) Литвиненко написав доповідну записку президенту України Зеленському щодо планів об’єднання СЗР України і ГРУ МО України в єдину структуру. В своїй доповіді він попереджає, що дана дія може призвести до втрати “агентурних джерел надзвичайної ваги, які є в розпорядження СЗР” і безпека яких не може бути гарантована в структурах ГРУ МО України.

29.‎02.‎2024

Голова служби зовнішньої розвідки України, випускник академії ФСБ Саша Литвиненко з таємничим виглядом доправив зранку Зеленському “достовірні дані про підготовку до фізичної ліквідації президента України” з залученням груп агентури в Україні. Зеленський пропав на цілий день.

18.‎11.‎2023

Президент Володимир Зеленський звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Тарасовського. Тобто випускник академії ФСБ, голова Служби зовнішньої розвідки України Литвиненко президента Зеленського влаштовує . Насправді це нічого не змінює. Структура нульова, агентури немає, резиденти провалені. Звіти Зеленському під грифом “Секретно” — компіляції дипломатичних оглядів. Насправді це нічого не змінює. Структура нульова, агентури немає, резиденти провалені. Звіти Зеленському під грифом “Секретно” — компіляції дипломатичних оглядів. Реальні результати роботи — хатинки вищого керівництва СЗР на березі Дніпра.

‎26.‎09.‎2023

Сьогодні на “Ставці” Зеленського виступав ще один “кадр” цього цирку — голова Служби зовнішньої розвідки України Литвиненко. Доповідь “Про перспективи розвитку військової промисловості РФ” Звідки може знати про якісь перспективи очільник СЗР у якого нема жодного реального джерела в РФ — загадка природи. Хоча випускник Академії ФСБ на посаді голови української СЗР — ще більша загадка.

18.‎11.‎2022

Голова Служби зовнішньої розвідки України Литвиненко доповів президенту України Зеленському про можливий замах на нього зі сторони російських спецслужб.

22.‎07.‎2021

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №303/2021Про призначення О.Литвиненка Головою Служби зовнішньої розвідки УкраїниПризначити ЛИТВИНЕНКА Олександра Валерійовича Головою Служби зовнішньої розвідки України.

--

--