Лісовий Оксен Васильович. Хроніка

tZE inform
2 min readMar 28, 2024

--

“Корупційна система інтегрує в свій склад лише корумпованих осіб. Це головний принцип її існування”

Хроніка https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html

17.‎11.‎2023

Питання про звільнення Ірини Фаріон з Львівської політехніки кудись пропало … Міністр-плагіатор Лісовий наказ сховав. Ця влада нагадує бордель, божевільню і цирк в одному флаконі.

05.‎10.‎2023

Рішенням від 29 вересня 2023 р. № 858-р Кабінет міністрів екс-регіонала Шмигаля за поданням міністра освіти плагіатора Лісового призначив довічну стипендію професорам та доцентам закладів вищої освіти України включивши до цього складу і татуся нинішнього президента України Зеленського Олександра Семеновича за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Головною заслугою татуся очевидно було набуття вищої освіти його сином, без найменших ознак складання семестрових заліків за весь період навчання.

26.‎09.‎2023

“Національним агентством НАЗЯВО прийнято рішення звернутись до Міністерства освіти і науки України щодо позбавлення Аксельрода Р.Б. наукового ступеня доктора економічних наук за результатами перевірки щодо виявлення академічного плагіату”. Анекдотичність ситуації полягає в тому, що НАЗЯВО звертається до міністра Оксена Лісового, який сам спійманий на плагіаті.

08.‎09.‎2023

Міністр освіти Оксен Лісовий (спійманий на плагіаті при захисті наукового ступеню) видав наказ про правопис слів “російська федерація”. При 400-х чоловіках в штаті міністерству просто нічим займатись ?

‎22.‎04.‎2023

Автореферат дисертації міністра освіти Лісового “Соціокультурна самоідентифікація особистості”, оприлюдненого у 2012 році, у якому містяться запозичення без посилань з ознаками копіювання до сих пір не розглянуто уповноваженими органами Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти ( National Agency for Higher Education Quality). Звинувачення щодо плагіату попереднього очільника міністерства освіти, теж залишились без розгляду. Корупційна система влади інтегрує в свою систему лише корумпованих осіб — це загальний принцип існування таких систем

29.‎03.‎2023

Епізоди плагіату у дисертації новопризначеного міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Без належного оформлення цитування:

роботи Я. Арабчука (взятий з автореферату О. Стоянко)

роботи а. Зуєва

роботи А. Куртузова

роботи К. Мюллера

роботи П. Ющенко

Загальний рівень запозичень — біля 20%.

--

--