Про “вступ Зеленського до НАТО”

tZE inform
1 min readOct 1, 2022

Зеленський не мислить — він пародіює мислення.Зеленський не працює — він створює інформаційні приводи відповідно до жанру шоу. Зеленський не діє — він переходить від одного інформаційного приводу до іншого. Зеленський має лише один план — утримати владу. Методи та засоби не важливі.

Стаття 10 Північноатлантичного договору, підписаного в Вашингтон, округ Колумбія, 4 квітня 1949 року, передбачає єдину процедуру вступу

Сторони можуть за одностайною згодою запросити приєднатися до цього Договору будь-яку іншу європейську державу, здатну втілювати у життя принципи цього Договору і сприяти безпеці у Північноатлантичному регіоні. Будь-яка запрошена таким чином держава може стати Стороною у цьому Договорі шляхом передачі свого документа про приєднання на збереження урядові Сполучених Штатів Америки. Уряд Сполучених Штатів Америки повідомить кожну із Сторін про депонування у нього кожного такого документа про приєднання.”

Інших офіційних процедур просто не існує.

Це означає, що попередньою умовою вступу є проведення дипломатичних консультацій і отримання згоди ВСІХ країн-членів НАТО.

На 01.10.2022 р. ЖОДНИХ консультацій з цього питання керівництво України не проводило і не анонсувало.

Все інше можна вважати піар-заходом Зеленського і його політичної партії.

--

--