Про “енергетику” корупційного режиму Зеленського.

tZE inform
2 min readJun 27, 2024

--

“Енергетика — одна з основ нормального життя людини. Ми робимо все можливе, щоб відновити виробництво електроенергії та захистити його. І нам потрібне значне збільшення імпорту електроенергії з ЄС, а також підтримка обладнанням та іншими ресурсами для захисту й відновлення нашої енергосистеми.”виступ Зеленського на засіданні Євроради 27 червня 2024 року

https://www.president.gov.ua/news/kozhna-yevropejska-naciya-yaka-podilyaye-spilni-yevropejski-91829

Чи є совість у цієї істоти і його оточення — питання риторичне.

Щодо фактів.

Станом на вересень 2023 року ЄС і США надали Україні $2.227 млрд. для забезпечення функціонування і захисту об’єктів енергетичного сектора України.

Результат — гроші розчинились у мутному болоті корупційних схем і РФ вдалося знищити більше 50% української енергогенерації включаючи такі великі структурні об’єкти як ДніпроГЕС, які виявились зовсім не прикритими засобами ППО.

Ні Шмигаль ні Зеленський так і не прозвітували про характер і об’єми витрачання грошей.

Станом на 01.06.2024 року загальна сума дотацій на відновлення енергосистеми України від країн ЄС і США станом на ‎01.‎06.‎2024 наближається до $1 млрд.,

але куди реально витрачені такі гігантські кошти так не не повідомили ні партнерів ні народ України ні Шмигаль ні Зеленський.

Єдиним організаційним моментом цієї історії стало чергове підвищення ціни на електроенергію для населення, що встановила черговий рекорд цього корупційного, антинародного режиму за 5 років існування якого ціна на електроенергію піднялась в П’ЯТЬ разів !

Партнери України повинні розуміти, що пряме фінансування режиму Зеленського призводить лише до осідання валютного “налу”в квартирах і сховках цього корупційного режиму, без зміни якого НІЯКІ фінансові допомоги не будуть ні ефективними ні реально діючими.

--

--