Україна в кільці ...

tZE inform
2 min readJul 3, 2024

--

Спереду ворог, позаду — зрадники.

Те що уряд Шмигаля зборище невігласів і прямих лобістів олігархічних структур відомо уже давно. Але останні дії цього “уряду” носять настільки відвертий характер саботажу і антиукраїнського спрямування, що виникає закономірне питання — на кого ще, крім олігархів, працює обраний Зеленським і його партією уряд регіонала Шмигаля ?

Останньою краплею став ракетний удар по території Миргородської авіабази ЗC України, в результаті якого ми втратили 3 літаки ВПС з тої невеликої кількості що залишились і закономірне питання Заходу — “Що ж буде з F-16 при такому рівні безпеки?”.

І це питання безпосередньо стосується саме УРЯДУ країни.

Справа в тому що в середині 2023 року — початку 2024, року в рамках загального фінансування Збройних сил, за наполяганням тодішнього ГК Залужного і ГШ ЗС України, було передбачено будівництво ангарів захисту авіатехніки 2-о рівня захисту. Це т.з. “сирійський варіант” , який передбачає зберігання авіатехніки в підземному сховищі, куди літак опускається на ліфтному механізмі і закривається сталевою рухомою плитою. Сама конструкція прикривається арочною бетонною конструкцією звичайного типу. Гроші в бюджеті були передбачені, закритий конкурс проведено, але на початку березня 2024 уряд Шмигаля припинив фінансування проекту, мотивуючи це необхідністю перевірки затверджених договором розцінок на виконання робіт. Класика саботажу. Результат — догораючі літаки ВПС України.

Питання друге. Безпека об’єктів енергозабезпечення. Воно менш грифоване і більш відоме широкому загалу. Вперше про будівництво захисту для енергетичних обʼєктів заговорили ще в жовтні 2022 року. Питання розглядалось на засіданнях РНБО в результаті чого 27 грудня 2022 року була прийнята відповідна постанова уряду №1482 і перші роботи на обʼєктах почались вже у квітні 2023 року. А далі все було по попередній схемі — уряд припиняє фінансування мотивуючи це необхідністю перевірки затверджених договором розцінок на виконання робіт.

І як результат — удари по незахищеній енергоструктурі і зменшення загальної потужності генерації більш ніж удвічі — з 37,6 ГВт до 18,3 ГВт.

Безумовно суперечить всім прийнятим рішенням РНБО і “ініціативам” Зеленського, та іншим папірцям, які активно плодить Зеленський, але структури забезпечення діяльності президента — ОПУ і Адміністрація президента тихо мовчать. Причина тут дуже проста.

Невразливість Шмигаля при його ігноруванні рішень президента і РНБО пояснюється дуже просто — він виконує ДВІ основні функції — акуратно наповнює сховки Зеленського і К грошима “дорожнього фонду” і забезпечує наповнення рахунків олігархів грабунком споживачів електроенергії.

Що буде далі повідомив ще в січні Трамп на зборах республіканського активу штату “Нью-Йорк. На питання, чи буде він фінансувати Україну він відповів — “Я не буду фінансувати уряд злодіїв і аферистів”.

Саме тому, в проекті бюджету 2025 закладено скорочення іноземної допомоги на 40 відсотків і збільшення податкового навантаження на платників податків.

Народу України ні на що нарікати. він сам обрав своє майбутнє . Точніше, його відсутність …

--

--