Ядерна нікчемність нікчемної Росії.

tZE inform
3 min readOct 24, 2022

--

Рівень російских погроз Україні який починався з бравурного “тактический ядерный удар по центрам принятия решений”, остаточно знівелювався в істерку Шойгу, який обриває телефони міністрів оборони країн НАТО з страшними розповідями про можливість уже України застосувати “брудну” ядерну зброю.

Всі знають, що ядерної зброї в Україні нема. Ми знаємо, що в Україні нема влади, яка б мала волю прийняти рішення на її застосування. Зрозуміло, що якщо в Україні щось вибухне радіоактивне, то воно буде тільки російське. Тому, ключове слово тут — “брудна” ядерна зброя. Парадокс ситуації полягає в тому, що в самій Росії іншої ядерної зброї просто нема.

Весь ядерний потенціал Росії — це контейнери з радіоактивними речовинами різного ступеню напіврозпаду, які будуть при вибуху просто розвіяні на певній території і зроблять її непридатною для життя на певний час. В арсеналі Росії залишились“мікрочорнобилі”, але немає “хіросім”.

Ми знаємо про це давно.Ми писали про все це давно. Першим нашим повідомленням після останньої паузи було повідомлення саме про це

22.03 2022

“Станом на 01.01.2022 року на озброєнні ЗС РФ знаходиться 256 ядерних боєзарядів, що пройшли реактивацію за період з 2001 по 2008 рік. Серед них 10 тактичних артилерійських боєприпасів для гаубиць по 1 Кт в тротиловому еквіваленті [“Синица-М”(rus.)], . Враховуючи, що втрата оперативної придатності реактивованих ядерних боєзарядів складає 6–8 % ядерного еквіваленту в рік, гранична межа терміну оперативної придатності — 2014–2020 рік. Решта ядерних боєприпасів взагалі не можуть вважатись оперативно дієвими.”

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html

Про це знають і вже відреагували на Заході https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html

07.‎09.‎2022

Після ознайомлення з консолідованою доповіддю розвідувальної спільноти Сполучених Штатів (англ. United States Intelligence Community, IC) з питань ядерної безпеки, вище керівництво США прийняло рішення концептуального не реагування на погрози РФ по застосуванню ядерної зброї. Причина — ядерні арсенали РФ знаходяться в стані який не дозволяє нанести суттєве враження території США.

17.10.2022

Секретар Блінкен разом зі спікером Палати представників Ненсі Пелосі та членом Палати представників Анною Ешу відвідує Національну прискорювальну лабораторію SLAC у Менло-Парку, Каліфорнія. Це дуже цікавий візит. В світлі російських погроз ядерною зброєю, китайських заяв про посилення армії, США вирішує питання (чи вже вирішило?) про відновлення програми отримання військових ядерних матеріалів позареакторним способом.

Про це знає і сама Росія

09.‎08.‎2022

РФ відмовилась від взаємного оперативного контролю ядерного озброєння передбаченого Договором”Treaty between the United States of America and the Russian Federation on Measures for the Further Reduction and Limitation of Strategic Offensive Arms”. Причини банальні. Росії вже нічого показувати.

Остання спроба продемонструвати хоч якусь ядерну потенцію влаштувавши випробовування на на місті старого радянського полігону — спеціального пункту №066 (РФ, Нова Земля, р-н [Маточкин Шар] (rus.). (пов. 19.‎10.‎2022 15.‎10.‎2022 14.‎10.‎2022 10.‎08.‎2022) розбилась об доповідь спеціальної комісії РАН з питання про проведення ядерного випробовування

17.10.2022

“Системы спектрографического, сейсмического и радиоизотопного анализа выбросов после проведения испытания ядерного оружия дадут исчерпывающую информацию разведывательным центрам стран вероятного противника о состоянии ядерной части боеголовки, уровне реактивации, используемых материалов, что позволит сделать серьезные прогностичесике выводы о состоянии всего ядерного боезапаса РФ”

Після цього стало зрозумілим, що після випробування світ зітхне з полегшенням, зрозумівши, що ядерної зброї у Росії теж нема.

Тому і випущено на екрани і телефони недолугого Шойгу, щоб провищати всому світу, що Росія може підірвати те що в неї ще є класичну зброю терору — “брудну ядерну бомбу”

Ми впевнені, що вони це можуть.

Всі повинні зрозуміти “РОСІЯ — КРАЇНА-терорист”. Її “армія” — це зграя вбивць, гвалтівників і мародерів. Її методи ведення війни — терор проти населення. Її зброя — зброя терору.

І всі повинні зрозуміти з терористами нема про що домовлятись , їх треба знищувати.

Поки Росія існує світ у небезпеці.

Ми не знаємо, що там вигадає світ, але українці свій вибір зробили.

І сформулювала його одна прекрасна українська жінка “Ми їх всіх уб’єм “

--

--